O NAS

Grupa Motocyklowa „HANYSY” powstała 8 stycznia 2010 roku, celem spontanicznego i dobrowolnego skupienia motocyklistów z terenu Pszowa i okolic. Inicjatorem pomysłu był Janusz Sanecznik wraz z Piotrem Kubkiem, Jackiem Sanecznikiem, Józefem Botorkiem. Z czasem grupa rozwinęła się i obecnie skupia 42 motocyklistów . Łączy nas wspólna pasja motocyklowa oraz przyjaźń. Razem jeździmy, imprezujemy i pomagamy sobie,nie zapominamy również o tych którzy w naszym mieście potrzebują pomocy myślimy tu głównie o dzieciach dla których organizujemy już cyklicznie Dni Dziecka,akcję świąteczną Mikołaje na motorach.Ważnym celem naszego wspólnego podróżowania po kraju i nie tylko jest promocja naszego niestety podupadającego miasteczka . Robimy to i poświęcamy swój czas  tylko i wyłącznie z pobudek patriotycznych gdyż większość z nas to Pszowiki z krwi i kości i nie interesują nas ani korzyści finansowe a tym bardziej polityczne.Mieszkamy w tym mieście i chcemy aby nasze dzieci również tu pozostały!!!!! Przynależność do grupy jest dobrowolna, bez ograniczenia wiekowego, narodowościowego, wyznaniowego i statusu społecznego.

JEŚLI CHCESZ NAM POMÓC POMAGAĆ INNYM I NIE POZWOLIĆ ABY NASZE MIASTO STAŁO SIĘ TYLKO PUNKTEM NA MAPIE   ZADZWOŃ, PRZYJDŹ NA SPOTKANIE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!!!

Nasz KRS 0000467894, Rachunek bankowy BGŻ/60203000451110000002724240

Dziękujemy za wszystkie datki i liczymy na WAS

Każdy motocyklista może wziąć udział w spotkaniu Grupy Motocyklowej „HANYSY” po wcześniejszym uzgodnieniu daty i czasu. 

Naszym celem jest propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem oraz skupienie miłośników ruchu motocyklowego z naszego regionu ( choć nie tylko ) poprzez :

- organizowanie spotkań i wyjazdów o zróżnicowanym charakterze i tematyce
– organizowanie spotkań z grupami motocyklowymi o podobnym charakterze
– organizowanie i udział w imprezach o charakterze charytatywnym i okolicznościowym
– podnoszenie umiejętności i kultury jazdy motocyklem mając na uwadze szczęśliwy powrót wszystkich członków naszej grupy.
– kreowanie pozytywnego wizerunku wokół motocykli i ich właścicieli

W dniu 11.05.2013 odbył się wiosenny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych.  Na sali obrad pojawili się przedstawiciele 104 klubów, w tym 22 klubów MC. Rada ustaliła podczas obrad, że Grupa Motocyklowa „HANYSY” została przyjęta jako KLUB FG (Free Group).

Od dnia 4.07.2013 nasza grupa posiada OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ ,stworzone zostało STOWARZYSZENIE pod nazwą GRUPA MOTOCYKLOWA HANYSY PSZÓW z wpisaniem do KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO pod nr 0000467894 jako organizacja pożytku publicznego. Wpisano również nasze stowarzyszenie do ewidencji stowarzyszeń Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod pozycją 152.

Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć , masz pomysł na wyjazd, lub po prostu chcesz się z nami skontaktować zapraszamy do zakładki kontakt.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress